Transport zwierząt

Zajmujemy się transportem zwierząt domowych. Przewozimy głównie psy i koty, ale również fretki, króliki, świnki morskie i wiele inne. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, a komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów są dla nas najważniejsze.

Transport zwierząt odbywa się klimatyzowanym samochodem osobowym ze specjalnymi oponami o zmniejszonym hałasie. Zwierzaki podróżują w wygodnych kontenerach dostosowanych do ich wielkości.
Obecnie posiadamy KIA CEED KOMBI :


kia ceedpng

oraz :
DACIA DOOKER  KOMBI-VAN- pięciomiejscowa
dacia dookerpng

Właściwie dobrane transportery dla zwierząt gwarantują im wygodę i bezpieczeństwo. po każdym przewozie samochód i transportery są starannie czyszczone i dezynfekowane, aby zapewnić Twojemu zwierzakowi jak największe bezpieczeństwo.


maxresdefaultjpg

Samochód oraz transportery spełniają wszystkie wymagania stawiane środkom transportu,  przeznaczonym do przewozu zwierząt domowych. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, a kierowca jest miłośnikiem zwierząt, posiada kwalifikacje weterynaryjne oraz jest szczęśliwym posiadaczem wielu zwierzaków i doskonale wie jak należy się z nimi obchodzić.

Staramy się aby podróż była możliwie najkrótsza z odpowiednią ilością postojów.

Klatka XXLjpg

Odbieramy zwierzę bezpośrednio z Twojego domu i dostarczamy we wskazane przez Ciebie miejsce. Dzięki czemu oszczędzasz czas i ograniczasz do minimum stres odczuwany przez zwierzaka w związku z podróżą. Jest to najwygodniejsza forma zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego pupila.

imagesjpg

Przygotowanie do podróży:

-       podróż swojego zwierzaka planuj możliwie z jak największym wyprzedzeniem, aby był czas na właściwe przygotowanie zwierzęcia i wymaganej dokumentacji.

-       upewnij się, że Twój zwierzak jest zdrowy, jeśli to konieczne zaczerpnij opinii weterynarza.

-       upewnij się, że Twój zwierzak ma odpowiednie dokumenty i wymagane szczepienia, bez nich zwierzę nie będzie mogło rozpocząć podróży.

-       nie karm pupila tuż przed wyjazdem, najlepiej około dwie godziny przed podaj mu lekki posiłek. W przypadku dłuższej podróży pamiętaj aby zaopatrzyć zwierzaka w odpowiednią ilość karmy jaką karmione jest zwierzę. Zwierzę będzie miało zapewniony stały dostęp do świeżej wody.

-       daj zwierzakowi ulubioną zabawkę lub kocyk, który zmniejszy stres zwierzęcia związany z podróżą.

-       pozwól mu się wybiegać przed podróżą, zmęczone, wybawione zwierzę lepiej ją zniesie.

-       upewnij się, że zwierzę załatwiło wszelkie potrzeby fizjologiczne i będzie w stanie wytrzymać do następnego postoju.


.